İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİME YARDIM İÇİN UZANAN ELLER HİÇ TÜKENMESİN...

"Cömertlik olmayınca zenginliğin faydası olmaz..."                                                 Hz. ÖMER
EĞİTİME YARDIM İÇİN UZANAN ELLER HİÇ TÜKENMESİN...

      İTÜ Vakfı Okullarında öğrenci velisi olan iş adamı Ceyhun YALÇINKAYA, İlçe İnceleme Değerlendirme Kurulu üyesi Görsel Sanatlar öğretmeni Gülistan Banu ÇEL´in vesilesiyle ilçemizde okullar arası düzenlenen sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere finansal destek verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Aydın USMAN, vermiş olduğu destekten ötürü eğitim camiası adına hayırsever Ceyhun YALÇINKAYA´ya plaket vererek teşekkür etti. Plaket takdimi, İTÜ Vakfı Anadolu/Fen Lisesi Müdürü Serkan TAŞÇIOĞLU ve Gülistan Banu ÇEL´in katılımıyla 15 Aralık 2017 Cuma günü saat 15.00´da İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Aydın USMAN´ın makamında gerçekleşti.

Yardımlaşma ve dayanışma bir toplumun gelişmesine en güzel vesiledir. Bu vesileyle, toplumumuzda karşılıklı dayanışmaya güzel bir örnek teşkil eden, elindeki imkanları eğitim için kullanan saygıdeğer hayırsever velimize yardımları ve cömertliği için bir kez daha teşekkür eder, saygılar sunarız.

16-12-2017

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.