İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİEMİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAHVALTI ETKİNLİĞİ

Yaşam ayrıntılarda, mutluluksa o ayrıntılarda saklıdır. Yaşamamız gereken ayrıntılarda, karşımıza çıkan engellerde, yapmamız gereken bir işte, bazen de bir kahvaltı masasında...
GAZİEMİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAHVALTI ETKİNLİĞİ

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 3 Ekim 2017´de hem yeni dönemle ilgili değerlendirmeler yapmak hem de okul müdürlerimizin motivasyonunu artırmak amacıyla bir kahvaltı etkinliği düzenledi. Etkinlik, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın USMAN, Şube Müdürlerimiz Alpaslan KARADUMAN, Nezahat ÖZALTUN, Betül YILDIZ ve tüm okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti. "Bir mıh bir nal kurtarır; bir nal bir at kurtarır; bir at bir er kurtarır; bir er bir cenk kurtarır; bir cenk bir vatan kurtarır" şeklinde bir atasözüyle sözlerine başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın USMAN, ufacık bir başlangıcın ya da bir ayrıntının hayatlarımızda çok büyük sonuçlar doğuracağını vurgulayarak çocukların en değerli hazinemiz olduğunu, bir çocuğun bir gelecek kurtaracağını, bu nedenle öncelikli işimizin eğitim olduğunu dile getirdi. Çok yoğun çalışmakta olan okul müdürlerimizi ve okullarımızı sık sık ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın USMAN, yapılan çalışmalardan memnuniyetini dile getirdi ve sorunları konuşmak, bu sorunlara birlikte çözümler aramak ve değerlendirmeler yapmak amacıyla zaman zaman bu gibi etkinliklerin düzenleneceğini belirtti. Konuşmasının ardından okul müdürleri sosyal dayanışma komisyonu eski üyleri Filiz KURTÇA ve Fatma KARABULUT´a yaptıkları güzel çalışmalardan dolayı teşekkür etti ve çiçek takdim ederek böyle güzel bir ortamda bu kadar iyi bir ekiple bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

04-10-201704-10-2017

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.