İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİEMİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT AİLELERİYLE KAHVALTI PROGRAMI

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Şehit aileleri onuruna kahvaltı programı düzenlendi.
GAZİEMİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT AİLELERİYLE KAHVALTI PROGRAMI

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 22 Şubat 2018  Perşembe günü, Gaziemir´deki okullarımıza ismini veren şehitlerimizin,  İzmir’de yaşayan aileleri onuruna kahvaltı programı düzenlendi. Gaziemir Buyrun Sarmantı Aile Lokantası´nda gerçekleşen programa; Gaziemir Kaymakamı Yaşar DÖNMEZ, Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın USMAN,  Gaziemir İlçe Müftüsü Ekrem SAYLAM, Şehit Uzman Çavuş Egemen YILDIZ’ın annesi Fikriye YILDIZ, Şehit Dursun ACAR’ın eşi Özgül ACAR, Şehit Furkan YAVAŞ’ın annesi Zeynep YAVAŞ, babası Süleyman YAVAŞ ve Şehit Er Selahattin ŞENER’in babası Ali ŞENER katıldı.

   Kahvaltı programı, dua sonrası Kaymakam Yaşar DÖNMEZ´in, "Vatan için canlarını seve seve vermiş Şehitlerimizin yakınlarıyla bir arada bulunup, aynı sofrayı paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyor,  şehitlerimizi minnetle anıyoruz," şeklindeki konuşmasıyla devam etti. Daha sonra konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın USMAN, "Davetimizi kırmayarak sizler için düzenlediğimiz kahvaltı programına katılımlarınız bizleri onurlandırdı, milleti, bayrağı, vatanı ve devleti için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi dualarla, rahmet ve minnetle anıyoruz, her zaman sizlerin yanınızdayız," dedi. Kahvaltı programı, şehitlerimizin isimlerinin verildiği okulların ziyaret edilmesiyle son buldu.

23-02-201823-02-2018

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.