İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aydın USMAN´ın 1071 Malazgirt Zaferi Mesajı

Malazgirt Zaferinin 948. yıldönümünde Sultan Alparslan´ı rahmet ve minnetle yad ediyor, kanlarıyla destan, cesaretleriyle tarih yazarak bize Anadolu'yu vatan bırakan tüm şehitlerimize yüce Allah´tan rahmet diliyorum. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Aydın USMAN´ın 1071 Malazgirt Zaferi Mesajı

Türk - İslam ve dünya tarihine yön veren bir dönüm noktası olan,  ´Malazgirt Zaferi´nin´ 948. yılını kutlamanın sevincini yaşamaktayız. Bu büyük medeniyet birikiminin mirasçıları olarak, bütün bereketiyle bizlere kucak açan bu topraklarda; barış ve kardeşliği yükseltmeye, birlik ve beraberliğimizi korumaya, huzur ve güven içerisinde yaşamaya devam edeceğiz. Dört bir yanı ata yadigârlarıyla bezenmiş olan aziz vatanımız; sahip olduğumuz en büyük servetimiz, gelecek nesillere bırakacağımız yegâne mirasımızdır.     

            Bu duygu ve düşüncelerle Anadolu'nun kapılarının açılmasına vesile olan Malazgirt Zaferi'nin yıldönümünü kutluyorum. Başta Sultan Alparslan olmak üzere bu vatanın fethinde, vatan olmasında ve korunmasında 1000 yıldır kanını toprağa döken, bu uğurda canını veren tüm şehitlerimizi saygı, hürmet, rahmet ve minnetle yâd ediyorum.   

                                                                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

                                                                                                                                                                               Aydın USMAN                                    

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.