İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AYDIN USMAN´IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AYDIN USMAN´IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

             Yüce Milletimiz, 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nde gösterdiği eşsiz kahramanlıkla vatanımızı yok etmek isteyen devletlere karşı birlik ve beraberlik ruhuyla büyük bir zafer kazanmış, bu güzel vatanı bizlere emanet etmiştir. 

Milletimiz, dün olduğu gibi bugün de devletimizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü korumak için her türlü fedakârlığı gösterecek, bağımsız ve güçlü Türkiye kararlılığını sürdürecek güçtedir. Bizler de hep birlikte sergileyeceğimiz kararlı duruşumuz ve mücadelemizle, kurtuluş destanımızı yazan ecdadımızın bize emanet ettiği bu vatan için sonuna kadar hizmet edecek ve bu aziz vatanı bizden sonraki nesillere en güçlü şekilde miras bırakacağız.  

Bu duygu ve düşüncelerle; Büyük Zaferin 97. yıldönümünü kutluyor, Anadolu'nun düşman işgalinden kurtarılması ve yeni devletimizin kuruluşu sürecinde mücadele veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını ve şanlı Bayrağımızın ebediyete kadar dalgalanması için canlarını feda eden tüm Şehitlerimizi ve Gazilerimizi saygıyla anıyorum.

                                                                                                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü

                                                                                                                                                                       Aydın USMAN                 

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.