İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aydın USMAN'ın Yeni Yıl Mesajı

Yeni yılın öğrencilerimize, öğretmenlerimize tüm eğitim çalışanlarımıza, velilerimize, ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini dilerim.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aydın USMAN'ın Yeni Yıl  Mesajı

          Ülkemizde eğitim açısından önemli gelişmelere sahne olan 2019 yılını geride bırakıyor, yeni umutlarla 2020 yılını karşılıyoruz. Günümüz dünyasında önde gelen bir eğitim kurumu olabilmek için, çocuklarımızı ileri teknolojiler kullanmaya, geleceğin mesleklerini icra etmeye ve gelecekte insanlığa değer katacak bilimsel çalışmalar yapmaya hazırlamak gibi değer ve kavramların tüm anlamıyla benimsenmesi ve uygulamaya dönüştürülmesi adına kurumumuzun tüm mensuplarına  önemli görevler düşmektedir. Bu kapsamda yeni yılda, ilçemizin hedeflerine ulaşma yolunda önemli merhaleleri geride bırakacağına inanıyorum.

          Yeni yılda da Türk Millî Eğitimi'nin başarısı adına Gaziemir İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak şimdiye kadar taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle, samimiyet ve gayretle görevimizi yerine getirmeye çaba gösterecek; bundan sonra da tam bir sorumluluk bilinciyle görevlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşıladığımız yeni yılın öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, tüm eğitim çalışanlarımız, velilerimiz başta olmak üzere ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum.

                                                                                                                                                                   Aydın USMAN

                                                                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.