İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın USMAN´ın Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın USMAN´ın Kurban Bayramı Mesajı

Birlik-beraberlik duygularını bizlere hatırlatan bayramlar; milletimizi birbirine yakınlaştıran, dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştiren, sıkıntılarından uzaklaştırıp hayatlarına umut ve sevgi aşılayan özel günlerdir. Gündelik rutin hayat şartları içerisinde, yeteri kadar yansıtamadığımız, güleryüz, hal-hatır sorma, paylaşma, ziyaret etme, gönül alma gibi duyguları doyasıya yaşama fırsatını yakaladığımız bayramlarımız, milli ve manevi dünyamızın olgunlaşmasına da vesile olmaktadır. 

            Bayramlar, “Karşılıksız sevgi ve paylaşma duygularımızı geliştirir, sosyal yapımızı ve aile bağlarımızı güçlendirir, unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizi hatırlamamızı sağlar.

            Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı’nın Ülkemize ve Milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, milletimizin  ve tüm eğitim camiasının  bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

                                                                                                                                   İlçe Milli Eğitim Müdürü

                                                                                                                                         Aydın USMAN

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.