İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AYDIN USMAN´IN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AYDIN USMAN´IN  YARIYIL TATİLİ MESAJI
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AYDIN USMAN´IN  YARIYIL TATİLİ MESAJI

 

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının I. dönemini bugün geride bıraktık. Bir dönem boyunca bizler öğrencisinden velisine öğretmeninden müdürüne  bir ekip ruhuyla çalışıp eğitim öğretimin önce vatanımıza  milletimize  kendimize yakışır bir şekilde devam edebilmesi için gayret gösterdik.

 

Sevgili Öğrenciler,

 

 Geleceğimiz sizlersiniz.İnanıyorum ki  vatanına, milletine bağlı ; tarihini, edebiyatını seven geleneklerini bilen ; sevgi dolu, büyüğüne saygılı  gençler olarak yetişeceksiniz.Çünkü her şeyin başında bu değerler gelir.Başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum.Şu anda önünüzde gireceğiniz zorlu sınavlar var  belki ;ama  şunu bilin ki her zorluk yolunun sonunda kazanılmış   özgürlükler vardır.Kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır. Yarıyıl tatilinizde iyi dinlenmenizi, bedensel aktivitelere katılarak ,yorgunluğunuzu atmanızı tavsiye ediyorum.Çabanızı görüyor,başarılarınızı takdir ediyorum.

 

 Değerli Öğretmenler,

 

 Bir ülkenin geleceği ellerinize emanet.Temelsiz yapıları kuvvetli ve kudretli binalara dönüştüren geçmişin aynasında kendimizi kendimizde yarınları gösterenlersiniz.Fedakarlıklarınız ve gayretlerinizle bir dönem boyunca öğrencilerimize en iyiyi, en doğruyu öğretmeye çalıştınız.Bu yolda birlikte bitemeyen bir yolcuğa çıktık. Eğitim yolunun yılmaz yolcuları yola devam…

 

Sayın Veliler,

Bir dönem boyunca sizlerde çocuklarınızla birlikte yoruldunuz, sevindiniz veya üzüldünüz. Bu karnelerden bizler de eksikliklerimizi çıkarıp telafi etmeliyiz. Tatil boyunca öğrencilerimizin faydalı zamanlar geçirebilmeleri için onlara yardımcı olunuz.

 

Sevgili öğrencilerimize,

 

Değerli öğretmenlerimize iyi tatiller dilerim.

                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü

                                                                                       Aydın USMAN

 

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.