İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AYDIN USMAN´IN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AYDIN USMAN´IN YARIYIL TATİLİ  MESAJI

Sayın Velilerimiz,

Sevgili Öğrencilerim,

Değerli Öğretmenlerim,

       2017-2018 Eğitim Öğretim yılının birinci dönemini tamamladık. Öğrencilerimiz sabırsızlıkla bekledikleri karnelerini yarın alacaklar. Yoğun ve yorucu bir dönemi geride bıraktık. Karnelerdeki notlar hepimizin kendisini değerlendirmesi, ileriki çalışmalarımızda bize yol gösterici olması açısından önemli. Elbette ki karnelerdeki sayılar akademik başarı için bir ip ucudur. Bu karneler öğrencilerimizin duygusal ve zihinsel gelişimini yansıtmada tek başına  bir ölçüt olamaz. Eğitim ve öğretime bütün olarak bakmak, fotoğrafın tamamını görmek  ve değerlendirmek gerekir. Sevgili Öğrencilerim, her birinizi gayretinizden ve başarılarınızdan dolayı içtenlikle kutluyorum. Bu karne tatilinde dönemin yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atıp dinlenmek, eğlenmek ve kendinize zaman ayırıp sevdiğiniz etkinliklerde bulunmak en doğal hakkınızdır.

     2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı I.Kanaat döneminde göstermiş oldukları yoğun çalışma ve gayretleri için  ilçemizdeki yönetici, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder, aileleriyle  birlikte huzurlu ve mutlu bir tatil geçirmelerini temenni ederim.

 

                                                                                                                                                İlçe Milli Eğitim Müdürü

                                                                                                                                                         Aydın USMAN

 

 

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.