İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AYDIN USMAN´IN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

"Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir.”                                    Gazi Mustafa Kemal Atatürk
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AYDIN USMAN´IN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

         

         18 Eylül 2017 ders zili bir kez daha çalıyor. Yeni bir eğitim yılına ve yeni bir döneme başlıyoruz hep birlikte. Bu nedenle öncelikle öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi hoşça geçirmiş oldukları, yenilenip enerji ile dolduklarını umduğum tatilleri sonrasında en sıcak sevgilerimle karşılıyorum. Yeni bir yıl, her zaman yenilenme ve tazelik demektir. Eğitim ve öğrenimle ilgili amaçlarımızla biz de çok daha güçlü bir şekilde yenilendik ve yenilenmiş bir enerji ile tüm hedeflerimizi gerçekleştirmek için hızla ilerleyeceğiz. Bu süreçte, sizlerin en nitelikli, en verimli çalışmaları yapabilmeniz için burada, yanınızda olacağız.

       Biliyoruz ki, eğitim, geleceğin anahtarıdır. Umuyorum ki, eğitimin kapılarını aralayan siz değerli öğrencilerimiz ve velilerimiz bu anahtarla çok güzel kapılar açacaksınız. İnanıyorum ki siz kıymetli öğretmenlerim, tüm gayretinizle en güzel kapıların ve ardında bekleyen en güzel yolların göstericisi olacaksınız.

        Bu duygu ve düşüncelerle, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, hep birlikte başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmeyi umut ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

                                                                                                                           Aydın USMAN

                                                                                                                         İlçe Milli Eğitim Müdürü

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.