İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın USMAN´ın Yeni Yıl Mesajı

       Yeni yılın öğrencilerimize, öğretmenlerimize tüm eğitim çalışanlarımıza, velilerimize, ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini dilerim.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın USMAN´ın Yeni Yıl Mesajı

2018 yılını geride bırakarak 2019 yılına gireceğimiz şu saatlerde ümitlerimiz, heyecanlarımız, beklentilerimiz de yenileniyor. Başlayan her yeni gün gibi gelecek olan yeni yıl da daha güzel günlerde, hedeflerimize ulaşmamız için bize sunulan bir fırsattır.

Gaziemir İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak şimdiye kadar taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle, samimiyet ve gayretle görevimizi yerine getirmeye gayret gösterecek; bundan sonra da tam bir sorumluluk bilinciyle görevlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz.

Bu vesile ile birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşıladığımız yeni yılın öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, tüm eğitim çalışanlarımız, velilerimiz başta olmak üzere ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini dileriz.

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.