İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın USMAN'ın Yıl Sonu 'Karne' Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın USMAN'ın Yıl Sonu 'Karne' Mesajı

          Değerli öğretmenlerim, kıymetli velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz; hep birlikte yorucu bir dönemi geride bıraktık. Bugün öğrencilerimiz emeklerinin sonucunu karnelerinde görecekler. Ve siz kıymetli velilerimiz onların başarılarıyla bir kez daha gururlanacaksınız. Önümüzdeki dönem varsa eksik kalan noktaları tamamlamak açısından yeni bir fırsat olacaktır.

          Değerli öğretmenlerim; 2019-2020 eğitim-öğretim yılında ilk kez Kasım ayında uygulanan ara seminer döneminde mesleki kişisel ve gelişim uygulamalarında birlikteydik. Ancak öğrenmek hayat boyu devam eden bir süreçtir. Hacı Bektaş Veli'nin de dediği gibi ''Daima iyiyi, güzeli, doğruyu öğrenebilmek için okuyunuz, okutunuz''.Ara tatilin sizler için de kendinize ayırabileceğiniz kaliteli zamanlar olmasını temenni ederim.

          Kıymetli velilerimiz; karne çocuklarımızın nasıl birey olduklarını değil; sadece akademik durumunu ortaya koyan bir belgedir.Hayatları boyunca bu ve benzeri birçok değerlendirmeye tabi tutulacaklar.Önemli olan bunların hepsinin ötesinde mutlu, özgüvenli, sorumluluk sahibi ve vatanına milletine hayırlı insanlar olabilmesidir.Bunun da temelleri bu yaşlarda sizin ve bizlerin çabalarıyla atılmaktadır.

         Sevgili öğrenciler; her biriniz bizim için kıymetli, yarının sahibi ve geleceğimizsiniz.  Bu ara tatili eksikleri görmenizde, geleceğe daha sağlam adımlar atmanızda fırsat olarak görmenizi ve bir sonraki döneme hazırlanmak için değerlendirmenizi öneririm.

         Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor mutlu tatiller diliyorum.

                                                                                                                                                                             

         Aydın USMAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                 

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.