İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG BAŞARILARIMIZ VE KARNE GÜNÜ

TEOG´da başarı gösteren öğrencilerimizin okullarına karne günü ziyaretinde bulunduk.  
TEOG BAŞARILARIMIZ VE KARNE GÜNÜ

 

Tam Puan alarak Okullarını ve ilçemizi gururlandıran öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Dokuz Eylül Ortaokulu´ndan Emel TEKİN

Nevvar Salih İşgören Ortaokulu´ndan Perihan Hazel TURAN

Rota Koleji´nden Tarık Çağlar ÖZCAN

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın USMAN, bütün soruları doğru cevaplayıp" TEOG´da tam puan alarak birinci olan öğrenclerimizi tebirk ediyorum,

 2.TEOG´da da aynı başarıyı yakalamanızı diliyorum."dedi.

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Nevvar Salih İşgören Ortaokulu öğrencisi Perihan Hazel TURAN´a ve Dokuz Eylül Ortaokulu´ndan Emel TEKİN´e verdiğimiz ödülleri alan Çağdaş Eğitim Kurumları´na bu duyarlı ve ince davranışları için teşekkür ederiz.

    Hem TEOG ´da tam puan alarak birinci olan öğrencilerimizi tebrik etmek hem de okullarının karne heyecanına ortak olmak amacıyla, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Nezahat ASİLSOY saat 10.00´da  önce Dokuz Eylül Ortaokulu´na bir ziyarette bulundu.Okul Müdürü Mehmet YALVAÇ´ın  konuşmasının ardından karne töreninde yaptığı konuşmada , öğrencilerimizin bir dönem boyunca özveriyle çalıştıklarını bir tatili hakettiklerini söyledi.Çocuklara tatil boyunca doya doya oynamalarını, vakitlerini yararlı bir şekilde geçirmelerini önerdi.Ardından Teog´da tam puan alarak ilçemizi gururlandıran Emel TEKİN´İ tebrik ederek ödülünü verdi.

   İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Nezahat ASİLSOY saat 11.00´da ise Nevvar Salih İşgören Ortaokulu´nu ziyaret ederek karne törenlerine katıldı.Okul Müdürü Sakine ODUNCU öğrencilerine kısa bir dönem değerlendirmesi yaptı,bir dönem boyunca çeşitli yarışmalarda başarılı olan öğrencilere madalyalarını takdim ederek iyi tatiller diledi.

 Şube Müdürümüz Nezahat ASİLSOY konuşmasında, başarının asla bir tesadüf olmadığını,kimsenin başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmadığını söyledi.Okul öğrencilerinin başarılarının daha da artarak gelecekte kendileri ve ülkeleri için hayırlı olmasını diledi.Öğrencilere iyi tatiller dileyerek Teog´da tam puan alarak okullarını aileilerini ilçemizi gururlandıran Perihan Hazel TURAN´ı tebrik ederek ödülünü verdi.İkinci TEOG´ da aynı başarıyı yakalamsını diledi.

 

21-01-2017  21-01-2017

21-01-201721-01-2017

21-01-201721-01-2017

21-01-201721-01-2017

 

    

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.