Gazi Umurbey Anaokulu "Evrensel Değerler ile Kozmik Eğitim" e Twinning Projesi Yaygınlaştırma Sergisi
![Gazi Umurbey Anaokulu](/meb_iys_dosyalar/2024_06/10144724_img20240610wa0131.jpg)
2023-2024 Eğitim Öğretim yılında Gazi Umurbey Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Gönül ŞENSOY KAPLAN tarafından uygulanan "Cosmic Education with Universal Values" (Evrensel Değerler ile Kozmik Eğitim) adlı e twinning projesinin yaygınlaştırma sergisine; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ogün DERSE, Şube Müdürümüz Süleyman GÖRGÜLÜ,Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Sergide 5/A sınıfı öğrencileri dönem boyunca projede işledikleri kıtaları,ülkleleri ve kültürlerini gelen ziyaretçilere anlatarak eğlendiler.
Emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrenci lerimize teşekkür ederiz.