İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aydın USMAN' ın Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aydın USMAN' ın Karne Mesajı

          Heyecanla başladığımız 2019-2020 Eğitim- Öğretim Yılını, pandemi nedeniyle geçtiğimiz uzaktan eğitim ile tamamladık.

          Ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyanın yaşadığı bu dönemde okulundan, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından ayrı kalan çocuklarımızın uzaktan eğitim sürecindeki gayretlerinden dolayı  mutluluk içindeyim.

          Akademik başarının ölçütü sadece sayısal değerler değildir elbette. Sizlerin temel ahlak ilkelerine sahip, sevgi ve saygı dolu, sorumluluk sahibi bireyler olma yolunda, 21. Yüzyıl becerilerine sahip, araştıran, teknolojiyi bilinçli kullanan, planlı ve düzenli çalışmalarına devam ederek, ülkemizi en iyi şekilde temsil eden bireyler olarak kendinizi  geliştirmenizi görmek en büyük başarımızdır.

          Uzaktan eğitim sürecine destek olan, çocuklarıyla oyun oynayan, EBA TV izleme takiplerini yapan, çocuklarının öğretmenleriyle işbirliğini hiç bırakmayan tüm velilerimize, sabır ilgi ve anlayışları için ayrıca teşekkür ediyorum.

          Evlerinde kendi çocuklarının uzaktan eğitim faaliyetlerini  takip ederek aynı zamanda öğrencilerinin uzaktan eğitim sürecini  başarılı bir şekilde yürüten tüm öğretmenlerimizi tebrik ve takdir ediyorum.

          20 Haziran' da Liseye Geçiş Sınavı'na girecek olan tüm öğrencilerimize muvaffakiyetler dileyerek, tüm öğrencilerimize sağlıklı bir tatil dönemi geçirmelerini temenni ediyorum.

Aydın USMAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Gazi Mah.Hasan Güven Cad. 28/25 Sk No 30 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 57 73 (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.