KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ
![KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/10113814_12e41cf05188409c9c9985f7bbbd0c64.jpg)
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 'Küçük Eller Güçlü Kalemler' sloganı ile hayata geçirilen projeye ilçemizden katılan okullarımız ile kitap okuma etkinliği gerçekleştirilecektir.
Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığını kazandırmayı ve kitap sevgisini aşılamak ve farkındalık oluşturmak amacıyla ilçemizdeki bir çok alanda; (Havalimanı, Altay Tesisleri, Abdullah Arda Meydanı, İzban, Sarnıç Meydanı, Sarnıç Tenis Kulübü, Hükümet Konağı, Gaziemir Sevgi Yolu, Optimum gibi )12 Haziran 2024 Çarşamba günü saat: 13.00'da minik yazarlarımız halkla birlikte eş zamanlı olarak kitap okuma etkinliği gerçekleştirecektir.
Çocuklarımızın okuma alışkanlığı kazanması, onların akademik ve kişisel gelişimleri için son derece önemli. Bu etkinlikle kitap okumanın keyifli ve sosyal bir aktivite olduğunu ve kitap okuma farkındalığını öğrencilerimize ve tüm halkımıza göstermeyi hedefliyoruz.