İZMİR GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 'Küçük Eller Güçlü Kalemler' sloganı ile hayata geçirilen projeye ilçemizden katılan okullarımız ile kitap okuma etkinliği gerçekleştirilecektir.

Müdürlüğümüz  tarafından öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığını kazandırmayı ve kitap sevgisini aşılamak ve farkındalık oluşturmak amacıyla ilçemizdeki bir çok alanda; (Havalimanı, Altay Tesisleri, Abdullah Arda Meydanı, İzban, Sarnıç Meydanı, Sarnıç Tenis Kulübü, Hükümet Konağı, Gaziemir Sevgi Yolu, Optimum gibi )12 Haziran 2024 Çarşamba günü saat: 13.00'da minik yazarlarımız halkla birlikte eş zamanlı olarak kitap okuma etkinliği gerçekleştirecektir.

Çocuklarımızın okuma alışkanlığı kazanması, onların akademik ve kişisel gelişimleri için son derece önemli. Bu etkinlikle  kitap okumanın keyifli ve sosyal bir aktivite olduğunu ve kitap okuma farkındalığını öğrencilerimize ve tüm halkımıza göstermeyi hedefliyoruz.

10-06-2024

Atıfbey Mahallesi Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesi No26 Kat1 35410 Gaziemir / İZMİR - (0232) 251 24 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.