İZMİR
GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI
![MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2024_04/05140425_img20240405wa0023.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ogün DERSE, kurum çalışanlarıyla tek tek bayramlaşarak, tüm personele sağlık ve huzur içerisinde nice bayramlar geçirmelerini diledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ogün DERSE , bayramların dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleri olduğunu ,insanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olduğunu belirtti.