İZMİR
GAZİEMİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRENCİLERİMİZİN OKUL SPORLARI BAŞARISI
![ÖĞRENCİLERİMİZİN OKUL SPORLARI BAŞARISI](/meb_iys_dosyalar/2024_06/07170548_img20240606wa0109.jpg)
MEB Okul Sporları kapsamında 5-6 Haziran'da İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü havuzunda düzenlenen okullar arası yüzme yarışmasında Remzi Doğan İlkokulu kız yüzme minikler A takımı İzmir il birincisi olarak bizi gururlandırmıştır.
Emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz